© 2023 by James Consulting. Proudly created with Wix.com

Contact

Adresa: Str. Barajului nr. 1A, Targu Mures, jud. Mures, cod postal 540191

echipa manageriala

Nicolae  Cioban

Administrator

office@adimag.ro

+40744797965

Leon Cîmpean

Director divizie

leon.cimpean@adimag.ro

+40748116079

Corina Cioban

Manager zonal

corina@adimag.ro

+40745075353

Adrian Chertes

Sef magazin

adi.chertes@adimag.ro

+40755122632

Anca Farcas

Director achizitii

anca@adimag.ro

+40755074010

Sorin Farcas

Responsabil parc auto

sorin@adimag.ro

+40755074011

Sebastian Titi

Director div. fasonare

sebi@adimag.ro

+40755074002

Magdalena Titi

Director vanzari

magda@adimag.ro

+40755122631

Andrei Rusu

Agent vanzari

andrei.rusu@adimag.ro

+40740102233

Szabolcs Gyorgy

Agent vanzari

szabolcs.gyorgy@adimag.ro

+40740102234

Dan Iosif

Agent Vanzari

dan.iosif@adimag.ro

+40745077023

Narcis Bichigean

Agent vanzari

narcis.bichigean@adimag.ro

+40755122633

Radu Zilisteanu

Agent vanzari

radu.zilisteanu@adimag.ro

+40758108112